kapitola druhá Útok u Wesleyovic chaty

8. srpna 2007 v 20:40 | Dall-golien |  Harry Potter a Černá aliance
Špice dlouhého brka jezdila po papíru a zanechávala za sebou inkoustová písmena. Každé bylo špatně čitelné. Harry psal rychle a nijak si nepotrpěl na úpravu. Když byl dopis napsaný, Harry ho vsunul do obálky, kterou označil jménem: Náměsíčník.
"Hedviko" zavolal si sněžnou sovu. Nastavil ji obálku a pohledil jí po pírkách. Hedvika dopis zcvakla zobákem a Harry jí pošeptal do ucha: "Zanes to Remusovi Lupinovi, nikomu jinému, rozumíš?"
Sova letmo přikývla. Harry vstal otevřel okno a čekal až Hedvika odletí. Chvíli koukal jak mizí v dálce a potom zavřel okno. Když mizela v dáli, Harry měl pocit osamocení. Nedokázal by to nikomu popsat.
"Harry?" ozval se Hermionin hlas zpoza dveří.
"Co je Hermiono?" otázal se a šel ke dveřím. Otevřel je a uviděl Hermionu ve svetru s velkým H vyšitým v růžovém. Byl to dárek od paní Weasleyové. Na léto byla velká zima a obvzlášť tady. Harry přesně nevěděl kde jsou. Ron říkal, že je to chata, kterou vlastnili jeho prarodiče. Bylo to jakéhosi jezera. Přes den bylo teplo a dolo se v jezeru koupat, ale v nosi vždy mrzlo. Paní Weasleyová je sem pustila na prázdniny. Byly tu s nimi taky Fred,Georg a Ginny. Harry měl pokoj s Ronem, který byl nejspíš v obyváku. Fred a Georg měli pokoj vedle nich a holky spaly dole.
"Už ti odpověděl Lupin?" zeptala se opatrně. Harry jí naznačil, ať jde dovnitř. posadila se na postel a čekala na Harryho odpověď. Kouzelník šel ke starému stolu, který nikdo nepoužil dobrých dvacet let. Vytáhl ze staré dřevěné zásuvky dopis. Hodil jej Hermioně a čekal až si jej vpřečte.
"To je výborné" zajásala. "Můžeme na jejich svatbu"
"Jo" Harry taky zdílel její radost, jenomže dnes měl pochmurnou náladu a nedokázal se pořádně ani usmát. Trápily ho viteály.
"Musím se ještě zeptat Rona, jak to chodí na kouzelnických svatbách. Myslím že i zde se nosí dárky, ale možná že se na počest svatebčanů dělá něco jiného" Harry se domníval, že Hermiona pouze uvažuje na hlas, ale k jeho překvapení k němu ještě prohodila: "Co si myslíš?"
"Já..no..víš..já nevím,vyrůstal jsem u mudlů a nikdy jsem neviděl..no.ani jejich svatbu" koktal Harry.
"A kde vůbec bude jejich obřad?"
"V hlavním štábu, tam to bude nejspíš nejbezpečnější. Teď je v Godrikově dole. Přesněji v domě Moodyho"
"Nevěděla jsem, že tam Moody bydlí"
"Já taky ne, napsal mi to Remus v prvním dopise"
"Harry, Hedvika ti doinesla dopis" zazněl Ronův hlas z přízemí.
"Lupin" řekl Harry a vstal ze židle. Hermiona ho následovala v těsném závěsu. Proběhli dveřmi a zamířili dolů. Sotva se ocitli v obýváku, Harry uviděl Hedviku. Držela v zobáků dopis a vyčkávala na Harryho. Ron si nervózně mnul prst. Nejspíš ho Hedvika klovla, když jí chtěl dopis vzít a předat Harrymu.Všichni Weasleyovi seděli na sedačce. Harry přistoupil vk Hedvice a ta povolila stisk zobáku. Harry si dopis vzal, otevřel ho a začal číst.
Harry, Voldemort se nějak dozvěděl o vašem úkrytu. Nečekej na nic, sedněte na košťata a leťte na východ. Molly říkala že je tam malý ostrov, na kterém se můžete skrýt. Najdeme vás a bezpečně dopravíme do Moodyho domu.Nijak na sebe nepoutejte pozornost. Zabespečte se kouzly. Smtijedi budou pročesávat okolí.
PS:Hermiono toto je pro tebe:
Harry nedokázal přečíst zbytek dopisu, protože byl v ruinách. Pochopil že to budou jakési přísady. Podal Hermioně dopis a začal uvažovat. Vstal a promluvil "Tak, Smrtijedi nás našli.Počítám, že už budou na cestě. Musíme rychle pryč. Nasedneme na košťata a vyjedeme na východ"
"Jak nás mohli najít?" vykřikla Ginny.
"Nemám ponětí" řekl Harry, ale musíme si pospíšit.
"Nemám koště" řekla Ginny. "Nechala jsem ho doma"
"Pojedeš se mnou" navrhl Harry. "A Hermiona třeba s Ronem"
"Pospěšme si" řekl Ron. Všichni vstali a beželi do pokojů. Začali balit co potřebovali. Za několik minut Harry vyběhl na chodbu. Málem se srazil s Hermionou, která nejspíš šla za ním.
"Harry" vyjekla.
"Hermiono" zabručel a vzpoměl si na dopis. "Co ti to psal Lupin a proč to psal v ruinách?"
"Je to kouzlo a není pro něj překlad do našeho písma" řekla. "Zabezpečí nás před Smrtijedy" Harry se koukl na její zavazadlo. Byla to látková tažka podobná kabelce. Oba sešli dolů. Tam už stála dvojčata. Oba dva drželi košťata. Harry se postavil k nim a pevně sevřel Kulový blesk. Ginny se k nim připojila po další minutě následována Ronem.
"Jsme připraveni?" zeptal se Harry. Postavil se vedle svého koštěte a chytili se s Ginny za ruce, tak aby to nikdo neviděl. Usmáli se na sebe. Harry byl rád, že je opět s Ginny. Věděl, že ji miluje a že jeho život bez ní nedává smysl. Cítil se velmi dobře, když byli opět spolu.
"Jo" zvolal Ron za všechny. Už chtěli nasednout na košŤata, když tu se ozval výbuch a zvolání: "Bombarda"
"Smrtijedi" zakřičel Fred.
"Musíme se přemístit" řekla Hermiona.
"Ne, budeme bojovat" Harry se cítil odhodlanější než kdy jindy.
"Harry!"křičela na něj Hermiona, ale on jí nevnímal. Tasil hůlku a rozběhl se k místu, kde se ozval výbuh. Ron, Fred a Georg ho následovali. Ginny také už tasila hůlku, ale Hermiona jí zarazila: "Ne, Ginny, vyloučí tě, ještě ti není sedmnáct"
"Harrymu také ne a bojuje"
"Harry už se do školy nevrátí"
To bylo poslední co Harry zaslechl. Ozval se totiž další výbuch a vysklyly se všechna okna. Do vnitř na košťatech vletěli Smrtijedi. Byli v plášťích a maskách.
"Avada kedavra" vykřikl jeden. Kletba o fous minula Rona a udeřila do schodů. Staré dřevo to nevydrželo a rozletěwlo se na kousíčky.
"Mdloby na tebe" Harry kletbou porazil smrtijeda, kdytý rozbil schodiště. Harry se prodral kusy schodů, omráčil dva smrtijedy a přispěchal k místu kde byla ginny a Hermiona, ovšem ani jedna tam není.
"Kde jsou?" Harry otáčel hlavou, když tu ho udeřila do břicha jedna z kleteb, vyslaných jedním z nepřátel. Harry dopadl na podlahu a hlavou se udeřil o cstěnu. Hlava ho rozbolela a stěna se zabarvila krví, ovšem to ho nezastavilo. Máchl prudce hůlkou a udeřil svého soka do obličeje. Maska se rozsekala na kousíčky a zanechala Smrtijedovi ošklivé popáleniny a krvavé rány. Mezi nimi Harry poznal Bartyho Skrka mladšího. ¨Nevypadal, že nyní jednal pod kletbou Impérius. Jeho oči však vyzařovaly strach.
"Crucio" vykřikl na Harryho. Toho jakoby udeřil elektrický proud. Ucítil neskutečnou bolest. Jakoby ho bodaly stovky nožů do celého těla.
"Mdloby na tebe" zahřměl známý hlas. Skrka zasáhla kletba a on padl na zem omráčený.
Lupin kráčel k Harrymu. Podal mu ruku a pomohl mu na nohy.
"Co vy tady?" pohlédl na několik člený Fénixová řádu. Museli si prorazit vchod, když na Harryho zaútočil Skrk.
"Ahoj Harry" usmála se na něj Tonksová. Z díry kráčeli Moody, který za sebou táhl Mundunguse Fletchera. Za ním byl Pastorek a k Harrymu udivení Lucius Malfoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tirael Tirael | Web | 9. srpna 2007 v 15:33 | Reagovat

wow super, honem další kapitolku

2 Hallten Hallten | E-mail | Web | 10. srpna 2007 v 18:07 | Reagovat

je to suprovy, a souhlasim s Tirael přidej rychle další kapču

3 MarS MarS | 11. srpna 2007 v 13:44 | Reagovat

Hmmm ze by Malfoy zmenil strany nebo jde o mnoholicny lektvar a Malfoy je vlastne porad v Azkabanu nebo kdo vi kde a tohle je novy zved Fenixova radu? :-)

4 Dall-golien Dall-golien | 11. srpna 2007 v 17:25 | Reagovat

MarSi tys nečetl první kapitolu Trest?Tam máš jednu z odpovědí na tvé otázky a v další kapitole-která se připravuje-budou další odpovědi

5 WilliamGed WilliamGed | E-mail | Web | 22. června 2017 v 8:39 | Reagovat

?You`ve saved my time and money. Million thanks for my A score in Sociology. My professor really liked the paper you`ve completed for me.
Excellent paper! It was well-structured and formatted. Overall, I got an interesting and informative article, and delivered perfectly on time. Thank you!
‐ Reece Marsh, UK
You always save me with my academic difficulties. I like the way you succeed and treat clients. I got only the highest successes from our cooperation
‐ Michelle, Canada
Cheap Essay Crafting Company at Your Fingertips
There are plenty of essay creating providers out there, but how can you choose the right a particular without being tricked into paying too quite a bit? Essaywritings.org has an answer. Known as a professional support with surefire guarantees, we are listed here to produce papers from scratch and deliver qualified content in days. Taking care within the structure also as being the details, like as style, grammar and punctuation, we make sure you get the highest grade and get your money back again in case of have. An essay producing company that refers to itself as legitimate will also ensure the security and safety of its clients, paired with authenticity in addition to the layout. There are options you can still use on our site, as well as:
Friendly contact center . Call us any time and get the detailed response on your type of order and therefore the policy rules.
Expert writers . Hiring experts to craft your papers, we make sure they undergo complex tests and interviews to prove their credentials.
Anonymity . We never disclose personal details and order details to the third parties.
Individual technique . Once you define the type on the paper as well as deadline, we are going to apply personalized treatment to your order. This implies plagiarized content shall not pass!
Originality . You don't ought to worry about your essay being dull and cliched - we are utilising unique content to brighten up your get the job done.
Money back again policies . In case you're not satisfied with the paper, you can still always come back again for a refund, and we will be glad to satisfy your statements.
Essay Composing Providers that do not have to have advertising
What is the essay composing provider which does not have to have advertising? For starters and foremost, it is the an individual to lend you a helping hand once you will be stuck which has a difficult college assignment. Handling the paper of any format and citation style, we are confirming our status as a student saver, and welcome you to definitely make just a few very simple steps to proceed with your order. Finding a perfect writer is another goal of ours, and this is what we do over a daily basis, apart from providing 24/7 customer assistance:
Offer security policy . This is undoubtedly an item, rarely found in the market. Your answers is safe with us, together with the authenticity rules are significant.
Established affordable prices . Liberal tactic is mostly a key to the heart of an average student, seeking assignment help. We cannot say we are the cheapest around the market, but functioning as a democratic unity, we make sure you do not burn holes as part of your pockets as ordering from us.
Present friendly attitude . We cherish all our clients without exceptions. Treating our potential clients with respect and managing to fulfill their academic aspirations, Essayswriting.org is demonstrating its ability for successful communication.
Offer an opportunity to choose the writer of your liking . We know it might be hard to tailor the paper according to your teacher's demands, so we are listed here to help you pick a trusted professional, able to craft an outstanding paper inside of days.
Guarantee on-time delivery . Whether you have an emergency order or want your paper written before the established deadline, you should contact our customer help to inform them with the decision, and we will do our highest quality to hand the do the job in before the determined date.
Include plagiarism check . Our provider is extremely careful with plagiarized content. A special software, installed in the internet page, enables us to check your get the job done for supplemental mistakes and ensure there are no copies found inside Internet whatsoever. Constructing content, we believe originality is the most excellent policy.
Composing an Essay on your profit
A particular may wonder how you could gain profit from academic assignments, and we are right here to offer you you along with a option. Exploring with the recommended essay composing provider, you should consider several points, like grammar, formatting style and structure, and EssaysWriting.org is going to offer you with the fine good quality in the three of these. These are not empty words as we have practiced designing student papers for those who simply don't have time for a midnight task. Our agency collects materials from countless resources, and is undoubtedly an expert in creating customized papers and dissertations in addition as cover letters and CVs. Preferring to think of ourselves as a team of creative individuals rather than those, who are seeking for gain, we put effort into projects and develop essays to satisfy quite possibly the most elaborate of tastes.
Obtain even far more benefits listed here
Professional essay writer on guard of top quality . Mediocre writers don’t perform premium class papers. We bear that in mind every time we hire essay writers to join the expert team. They pass two serious tests before they are allowed to undertake your assignment: a particular is for language competency and another just one is for your academic aptitude. No copied and pasted material is allowed . A plagiarism checking software facilitates us to track the unwanted source and delete it from our databases. Once the paper is delivered, we never use it again and make sure that the paper you get listed here is always written from scratch. Rest assured – you won’t be caught red-handed.
Professional Essay Writer and Support Benefits
All the information that you choose to present will remain protected and not handed to any other party. Prefer to stay anonymous? That’s exactly what we make available. You give us the knowledge and it does not go anyplace afterwards. It is only necessary for your order. If any question is simply not clear, you possibly can always call the assist team. They are able to answer you 24/7 any working day. We have been working with this sphere for a lot of years, so we are skilled enough to perform the top high quality essay. So don`t waste your time, delegate your tasks to our essay writer and get the outstanding paper instead of enough affordable amount of money.
Someone may think we won’t take an order if it’s complicated and demanding. We beg to disagree as our producing experts know how to handle even one of the most sophisticated amount of customized papers. Stay with us - cultivate with us!

6 Michaelmer Michaelmer | E-mail | Web | 24. června 2017 v 22:25 | Reagovat

fx-brokers-review.com/index_rs.html Преглед најпоузданији и најбоље Форекс предузећа

7 raybangr raybangr | E-mail | Web | 12. října 2017 v 18:16 | Reagovat

Eκπτώσεις στα γυαλιά ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban wayfarer</a>. Οι χαμηλότερες τιμές που έγιναν ποτέ στα Rayban. Προλάβετε τα καλύτερα σχέδια πριν εξαντληθούν…
Διάλεξε ανάμεσα σε 367 Γυαλιά Ηλίου Ray Ban Γυναικεία το προϊόν που σου ταιριάζει στην καλύτερη τιμή. Μοντέλα 2017. <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυαλι? ηλ?ου</a>
Γυαλιά Ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban π?ληση</a>, Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου Ray Ban, Ανδρικά Γυαλιά Ηλίου Ray Ban, προσφορές γυαλιά ηλίου, αγορά γυαλιά ηλίου.
Αγοράστε 1.016 <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυναικεια</a> Γυαλιά ηλίου σε οικονομικές τιμές από το online κατάστημά μας. Γρήγορη και δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Polaroid - Επώνυμα Γυαλιά Ηλίου στις καλύτερες τιμές της αγοράς. <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban ορασεω?</a> Μη χάσετε τις μοναδικές προσφορές μας!
Αγοράστε αυθεντικά γυαλιά ηλίου <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban Sunglasses</a> , στην καλύτερη τιμή και Δωρεάν ... Ηλίου rayban Ανδρικά | Γυαλιά Ηλίου rayban Γυναικεία | Γυαλιά οράσεως rayban
Η καλύτερη τιμή, ευκαιρίες & προσφορές για <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban 2017</a>. Σύγκριση προϊόντων, τιμών & χαρακτηριστικών. Δες αξιολογήσεις ... Γυναικεία Γυαλιά Ηλίου.
Carrera, D&G, Gucci, <a href=https://www.rayban.com.gr>ray ban γυναικεια</a>, Tommy Hilfiger και πολλά ακόμα επώνυμα γυαλιά στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

8 AlbertBob AlbertBob | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 12:44 | Reagovat

Here we are! You landed in the sweetest <a href=http://rusprostitute.com/>escort agency</a> in Moscow. We be uninterrupted two unusual missions. Inauguration, to forbear all the <a href=http://rusprostitute.com/>beautiful girls</a> who denominate appropriate for to storm at their lifes advantage in Moscow. We cannot lighten up on pro everyone. it is change-over inseparable's intellect to present at best after every <a href=http://rusprostitute.com/>beautiful girl</a>.
We call the shots on to tell the crumpet how to be exotic and how to bring the happiness to any men in the world. Our girls are old hat of the picturesque and we do a bleeding irksome intellectual in towards to be pain with the most chaperon motor yacht in Moscow. Our blemished trust is to capacity to all those men who are looking by reason of the treatment of a afflictive certainly companion. All our ladies purposefulness practise on you with a eminent value service. When you goal mould our models you exhalation on account of nick it it is not that share from the street. You at joined's pay one's debt to nature in compensation extraordinary a photocopy as those from the magazines and catwalks. Up to date our customers be analytical why such a alluring mademoiselle would prove as an <a href=http://www.sweet-escort.ru/>escort in Moscow</a>. The retort is that in the join diligence there is not tolerably emotionless recompense the treatment of everyone. We can rephrase that our girls start working as an <a href=http://www.sweet-escort.ru/>escort girl</a> after and then they erect themselves so sensational and ineluctable that they would upon chore in any <a href=http://www.sweet-escort.ru/>model agency</a> in the world.
It is because they savant and refrain grip of the tumult how to be alluring and irresistible. Take in in acute fettle participate in a look at the girls in gallery of <a href=http://rusprostitute.com/>escorts in Moscow</a> and fake b release slack us interchange who do you like nigh booking your prefered escort. The chosen filly thinks attachments be in your circumstances in 20 minutes and then you refinement look upon how happiness comes to your life.

9 RufusFluix RufusFluix | E-mail | 27. listopadu 2017 v 19:33 | Reagovat

Hello.
Best shop!
http://www.1001sexshop.com/
And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama